Koszyk

0 szt - 0,00 PLN

My Cart -

0 szt -
My Cart: (0)
Kategorie

Toptherm

Witamy w naszym sklepie!

About Us
Ogrzewamy24.pl to platforma umożliwiająca bezpośredni zakup renomowanych, sprawdzonych przez polskich serwisantów środków chemicznych marki TOPTHERM, lidera na rynku włoskim i międzynarodowymz ponad 50-letnią historią. Oferowane środki przeznaczone są zarówno do wysokotemperaturowych obiegów grzewczych, jaki i niskotemperaturowych systemów ogrzewania podłogowego w nowych i modernizowanych instalacjach grzewczych w budynkach jednorodzinnych, oraz obiektach wielkopowierzchniowych.

Ścisłe powiązanie platformy Ogrzewamy24.pl z najnowszym oprogramowaniem erp, umożliwia stały monitoring aktualnych stanów magazynowych, a tym samym szybką dostawę i planowanie prac serwisowych.

Serwis na miarę XXI wieku

Serwis techniczny Betsson Casino dla Polakow instalacji grzewczych, oparty o profesjonalną chemię, nie jest w Polsce popularny. W rzeczywistości serwisowej wciąż dominuje czyszczenie mechaniczne i płukanie hydrodynamiczne. Z drugiej strony zauważalny jest niedobór tego typu produktów na polskim rynku, a obecne na rynku marki nie przedstawiają kompleksowej oferty.

Skuteczna chemia pozwala dotrzeć tam, gdzie uniwersalne narzędzia są nieskuteczne. Tlenki metali, węglan wapnia (czyli kamień kotłowy), bakterie i glony krążą w obiegach grzewczych, przyspieszając zużycie kotłów, wymienników cwu, grzejników i instalacji podłogowych, pomp i armatury regulacyjno-zaporowej. A co najważniejsze: zmniejszając ich sprawność i zwiększając niezadowolenie klienta, który traci zaufanie do producentów, a także dystrybutorów i instalatorów.
 
Jak podają producenci środków chemicznych ochrony systemów grzewczych, kompleksowa obsługa może przynieść około 20% zmniejszenia zużycia gazu rocznie. Przyjmując takie założenie oraz po uwzględnieniu kosztów materiałów i robocizny nasze obliczenia wskazują, że użytkownik może uzyskać około 12% zmniejszenia kosztów w stosunku do sytuacji bazowej, czyli oszczędności „netto” mogą osiągnąć nawet 3.000 PLN w okresie 5 lat!

Toptherm

Naprzeciw potrzebom rynku polskiego wychodzi włoska firma Foridra, która od 30 lat koncertuje się na produkcji profesjonalnych środków chemicznych i akcesoriów oraz dalszej dystrybucji ich we Włoszech, USA, Wielkiej Brytanii, a od niedawna również i w Polsce.

Foridra jest producentem, który specjalizuje się w produkcji środków chemicznych dla potrzeb serwisu systemów grzewczych. Jest to fabryka z dużym laboratorium i działem rozwoju. Stawiają na chemię i filtry magnetyczne. Dbają o nowości. Są największym i uznanym przez producentów urządzeń grzewczych producentem we Włoszech.
 
We Włoszech dystrybuują poprzez hurt i fachowych serwisantów systemów grzewczych. Oferta środków TOPTHERM jest kompleksowa z dbałością o bezpieczeństwo i środowisko – wszystkie produkty chemiczne są biodegradowalne oraz posiadają wszystkie atesty wymagane w UE i Polsce.
 
https://www.youtube.com/channel/UCX9ylBols9Zyt9h05-NssfA/videos
https://www.youtube.com/watch?v=DHzZYu9Jz44&t=86s

Jakie produkty znajdziesz 

Foridra

Włoski producent chemii do czyszczenia obiegów grzewczych i kotłów

Toptherm

Marka produktowa chemii do czyszczenia obiegów grzewczych i kotłów dedykowana na rynek polski