Koszyk

0 szt - 0,00 PLN

My Cart -

0 szt -
My Cart: (0)
Kategorie

Toptherm

Witamy w naszym sklepie!

About Us
Ogrzewamy24.pl jest sklepem, w którym bezpośrednio kupisz renomowane i sprawdzone przez polskich serwisantów środki chemiczne marki TOPTHERM, lidera na rynku włoskim i międzynarodowym z ponad 50-letnią historią. Oferowane produkty przeznaczone są zarówno do wysokotemperaturowych obiegów grzewczych, jaki i niskotemperaturowych systemów ogrzewania podłogowego w nowych i modernizowanych instalacjach grzewczych w budynkach jednorodzinnych oraz obiektach wielkopowierzchniowych.

Serwis na miarę XXI wieku

Serwis instalacji grzewczych, oparty o profesjonalną chemię, nie jest w Polsce popularny. W rzeczywistości serwisowej wciąż dominuje metoda czyszczenia mechanicznego i płukania hydrodynamicznego. Z drugiej strony zauważalny jest niedobór tego typu produktów na polskim rynku, a obecne na rynku marki nie oferują Klientom kompleksowej oferty.

Skuteczna chemia pozwala dotrzeć tam, gdzie narzędzia są nieskuteczne. Tlenki metali, węglan wapnia (czyli kamień kotłowy), bakterie i glony krążą w obiegach grzewczych, przyspieszając zużycie kotłów, wymienników c.w.u., grzejników i instalacji podłogowych, pomp i armatury regulacyjno-zaporowej. A co najważniejsze: zmniejszają ich sprawność, co w konsekwencji podowuje niezadowolenie Klientów, którzy traci zaufanie do producentów urządzeń grzewczych, a także firm instalacyjnych i serwisowych.
 

Jak podają producenci środków chemicznych ochrony systemów grzewczych, kompleksowa obsługa może przynieść około 20% zmniejszenia zużycia gazu rocznie. Przyjmując takie założenie oraz po uwzględnieniu kosztów materiałów i robocizny nasze obliczenia wskazują, że użytkownik może uzyskać około 12% zmniejszenia kosztów w stosunku do sytuacji bazowej, czyli oszczędności „netto” mogą osiągnąć nawet 3.000 PLN w okresie 5 lat!

Marka TOPTHERM

Naprzeciw potrzebom rynku polskiego wychodzi włoska firma Foridra, która od 30 lat koncentruje się na produkcji profesjonalnych środków chemicznych i akcesoriów oraz dalszej dystrybucji ich we Włoszech, USA, Wielkiej Brytanii, a od 2018 roku również i w Polsce.

Foridra jest producentem, który specjalizuje się w wąskiej branży środków chemicznych dla potrzeb serwisu systemów grzewczych. Jest to fabryka z dużym laboratorium i własnym działem R&D. Stawiają na chemię i mocne filtry magnetyczne. Dbają o nowości. Są największym i uznanym przez producentów urządzeń grzewczych producentem we Włoszech.
 
Oferta środków TOPTHERM jest kompleksowa z dbałością o bezpieczeństwo i środowisko – wszystkie produkty chemiczne są biodegradowalne oraz posiadają wszystkie atesty wymagane w UE i Polsce.
 
SPRAWDŹ, JAK TO DZIAŁA:
 
https://www.youtube.com/channel/UCX9ylBols9Zyt9h05-NssfA/videos
https://www.youtube.com/watch?v=DHzZYu9Jz44&t=86s

Foridra

Włoski producent chemii do czyszczenia obiegów grzewczych i kotłów.

Toptherm

Marka produktowa chemii do czyszczenia obiegów grzewczych i kotłów, dedykowana na polski rynek.