Koszyk

0 szt - 0,00 PLN

My Cart -

0 szt -
My Cart: (0)
Kategorie

PROTECT 1 (1 szt.) - inhibitor korozji

94 PLN 182,20 PLN

Produkt jest dostępny w magazynie

Krótki opis

INHIBITOR ZABEZPIECZAJĄCY PRZED KOROZJĄ I KAMIENIEM KOTŁOWYM.

Podana cena brutto (PLN) za 1 butelkę 0,5 kg.

UWAGA: realizacja dostaw PROTECT1 po 1 grudnia 2021 (oczekiwanie na dostawę).

Ilość:

INSTRUKCJA UŻYCIA:

Dodaj PROTECT 1 do systemu z dowolnej jego części za pomocą urządzenia INJET. Przed zastosowaniem upewnij się, że woda nie zawiera żadnych innych środków chemicznych. PROTECT 1 zapobiega korozji wszystkich metali (stal-miedź-aluminium), zapobiega osadzaniu się kamienia kotłowego i powstawaniu gazu zarówno wewnątrz kotła, jak i systemie, minimalizując straty energii. Przed dodaniem PROTECT 1 system należy oczyścić i poddać działaniu odpowiedniego środka CLEAN - POMAGA W OSZCZĘDZENIU ENERGII.

ZASTOSOWANIE:

Dodaj 0,5 kg PROTECT 1 na każde 100 litrów wody w systemie (domy od 80 do 100 m²). Sprawdź co roku ile pozostałego produktu, w razie potrzeby uzupełnij.
PRZYKLEJ ETYKIETĘ UMIESZCZONĄ NA BOKU BUTELKI NA KOTLE, UZUPEŁNIAJĄC JĄ O ILOŚĆ WYKOPRZYSTANEGO ŚRODKA I DATĘ CZYNNOŚCI.

INFORMACJE O OCHRONIE ŚRODOWISKA I BEZPIECZEŃSTWA:

TOPTHERM CLEAN 5 ma neutralne pH i nie jest klasyfikowany jako substancja niebezpieczna. Nie powoduje korozji zarówno metali (żelazo-aluminium-miedź), jak i tworzyw sztucznych. Nie mieszaj z innymi chemikaliami. Nie spożywaj. Nie wyrzucaj odpadów do otoczenia.

Parametry

INSTRUKCJA OBSŁUGI - KROK PO KROKU:

NAPEŁNIANIE

  • Przed podaniem należy upewnić się, że w systemie nie ma innych substancji chemicznych niż TOPTHERM. W razie wątpliwości należy opróżnić instalację i napełnić ją ponownie czystą wodą wodociągową.
  • Sprawdź objętość wody w instalacji lub wymiary budynku.
  • Upewnij się, że dostępna jest odpowiednia ilość preparatu PROTECT 1 (niższe stężenia niż zalecane nie dają zadowalających rezultatów. Wyższe stężenia nie powodują problemów).
  • Dodaj produkt do ciśnieniowego naczynia INJET.
  • Podłącz złączkę INJET do zaworu grzejnikowego, do zaworu bezpieczeństwa lub do zaworu bezpieczeństwa kotła i dodać produkt do instalacji.
  • Po wypełnieniu formularza z ilością zużytego preparatu i datą, przyklej na kocioł etykietę znajdującą się na tylnej stronie butelki.
  • Co roku należy sprawdź ile pozostało PROTECT 1 za pomocą zestawu P-TEST. Uzupełnij w razie potrzeby.