Koszyk

0 szt - 0,00 PLN

My Cart -

0 szt -
My Cart: (0)
Kategorie

T-MAG COMPACT, filtr magnetyczny, magnes 8 500 Gauss, kosz filtrujący (V<100l)

337 PLN 422,00 PLN

Produkt jest dostępny w magazynie

Krótki opis

Filtr T-MAG COMPACT jest opatentowanym produktem, który wyposażony jest w magnes neodymowy o mocy 8.500 Gauss, wychwytującym i zatrzymującym wszelkie tlenki metali krążące w systemie grzewczym. Dodatkowo kosz filtracyjny z siatką 450 mikronów zbiera duże ilości niemagnetycznych elementów. Filtr T-MAG COMPACT może być montowany na rurociągach w pionie lub poziomie, a dzięki magnesowi łatwemu do zdemontowania można go czyścić w zmywarce bez otwierania.

Filtr T-MAG COMPACT został zaprojektowany z myślą o najlepszych parametrach użytkowych - najmniejszy rozmiar, inteligentne przyłącza wlotowe i wylotowe oraz wszechstronność pozwalają na montaż filtra T-MAG COMPACT o wysokości zaledwie 12 cm, również w już zamontowanym kotle.

Skuteczność filtra T-MAG COMPACT w separacji utleniania żelaza można maksymalnie zwiększyć poprzez dodanie do systemu inhibitora PROTECT 1, który gwarantuje najlepszą ochronę przed korozją. Jeśli chcesz wyczyścić system bez przepłukiwania lub spuszczania wody ("ZERO DRAIN"), dodaj do systemu produkt CLEAN 1 (niekorozyjny środek dyspergujący tlenki metali).

Ilość:

Filtr T-MAG COMPACT jest produktem opatentowanym. Jest wyposażony w magnes neodymowy o mocy 8.500 Gaussów, który wychwytuje i zatrzymuje wszelkie tlenki metali krążące w systemie grzewczym. Ponadto, dzięki zastosowaniu kosza filtracyjneo z siatką o średnicy 450 mikronów, może również zbierać duże ilości zanieczyszczeń niemagnetycznych.

Może być montowany pionowo lub poziomo na rurociągach, a dzięki łatwo wyjmowanemu magnesowi może być czyszczony w procesie płukania wstecznego, bez konieczności jego otwierania.
Filtr T-MAG COMPACT został zaprojektowany z zachowaniem najwyższych parametrów: najmniejsze wymiary, przemyślana pozycja mocowania wlotu i wylotu oraz duża uniwersalność pozwalają na montaż filtra T-MAG COMPACT na wysokości zaledwie 12 cm, również w dobrze zamontowanym kotle.

W celu uzdatnienia wody w systemie grzewczym i maksymalnego zwiększenia skuteczności filtra jako głównego środka do separacji tlenków żelaza, należy zastosować inhibitor PROTECT 1, który gwarantuje najlepszą skuteczność usuwania tlenków metali i ochronę przed korozją.
W przypadku czyszczenia instalacji bez spuszczania / płukania wody ("ZERO DRAIN"), do systemu należy dodać produkt CLEAN 1 - niekorozyjny środek dyspergujący tlenki metali.

 

CECHY PRODUKTU:

  • Magnes neodymowy o mocy 8 500 GAUSS
  • Kosz filtracyjny o pojemności 107 cm3 z siatką 450 mikronów
  • Korpus filtra z ¾ "połączeniami
  • Maksymalne ciśnienie: 6 bar
  • Maksymalna temperatura: 80°C
  • Maksymalne natężenie przepływu: 30 l / min
  • Pojemność: 0.176 l
  • Materiał filtra: wzmocniony włóknem szklanym
  • Produkt zapobiegający stratom energii
Parametry

CECHY PRODUKTU:

- Zasilany magnes neodymowy o mocy 8.500 GAUSS
- Kosz filtracyjny o pojemności 107 cc z siatką 450 mikronów
- Korpus filtra z przyłączami ¾".
- Maksymalne ciśnienie: 6 bar
- Maksymalna temperatura: 80°C
- Maksymalne natężenie przepływu: 30 l/minutę
- Objętość: 0,176 l
- Materiał filtracyjny: nylon wzmocniony włóknem szklanym
- Unikanie strat energii

WYSTĘPUJE W NASTĘPUJĄCYCH PRODUKTACH:

FILTR T-MAG COMPACT
T-BOX ZERO COMPACT Gotowy zestaw do czyszczenia i zabezpieczenia instalacji bez spuszczania wody (dom 80-100m2, filtr 8 500 gauss)
T-BOX MAG COMPACT Gotowy zestaw do czyszczenia i zabezpieczenia instalacji z wymianą wody (dom 80-100m2, filtr 8 500 gauss)